• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Головна зірка форуму!

Вітання. Головне, що це приносить тобі радість!
 
Вітання. Головне, що це приносить тобі радість!
😎, Добрий ранок!) Дякую!) Бажаю вам гарного дня та турбо чудового настрою! В мене доречі сьогодні по погоді якось пасмурно … :( Бажаю всього найкращого! :3
 
😎, Добрий ранок!) Дякую!) Бажаю вам гарного дня та турбо чудового настрою! В мене доречі сьогодні по погоді якось пасмурно … :( Бажаю всього найкращого! :3
Теж трохи пасмурно, але нічого. Головне що сонце сяє всередені

Гарного дня, друже
 
Надеюсь шоб сильно жара не душила
Взаимненько бро и тебе не хворать:)
Мені потрібна жара!) скоро Аут саджати , думаю спробувати весінній Аут , і ще 3 місяці літа можно також щось підняти , якіхось пару грамів!)
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 5991
Йоу , сьогодні вдалося забрати ще 2 трофеї :3 , Вельме вам вдячний що слідкуєте за мною та відвідуєте мої теми! По традиції приєднуйтесь до привітань!) Та кожен коментар в цій темі буде мати вподобайку від мене!) Аве Секта! LABRC - Непереможний! Подумую може замутити якійсь конкурс на днях , типу на баксів 10 + - , пізніше буде видно. Або зроблю його коли заберу вже наступний трофей!

p.s: Дуже всім дякую ! Як це його звєзду не поймать тепер..)))) Бажаю всім гарного вечора та турбо солодких снів! З повагою ваш покорний слуга!) Peace ✌🏼
Здається Редфокса клонували
 
бро, главная звезда секты-лаб это Я и с этим невозможно спорить.
100%
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ты как блогер прям,выглядит все это немного смешно Бро,но все равно удачи тебе в твоих начинаниях!
Циферки, наверно, нравятся
 
Мои поздравления)
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble

    Nimble

    Балів: 5
    мои тоже

Схожі теми

Відповідей
36
Перегляди
357
Назад
Зверху