• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ЦЕ Ж БУЛО ВЖЕ

Да к ну Вы представьте себе человека который будет писать такую ахинею в трип-репорте "зашла мама я быстро употребил грамм мефедроне" конечно я не вкурсе чего ему такой статус дали но такие трип репорты это полная ху#та лично мое мнение.
 
Да к ну Вы представьте себе человека который будет писать такую ахинею в трип-репорте "зашла мама я быстро употребил грамм мефедроне" конечно я не вкурсе чего ему такой статус дали но такие трип репорты это полная ху#та лично мое мнение.
Я соляру курил при бате, получил поучительного прочухана.
 
Бля вже видалили тему, де я казав заскрінити мої слова про те, що він за 2 тижні буде з цим статусом, або кидалою.
В любому випадку радісно! Бути добру!
 
Вот я к примеру боюсь писать трип-репорты потому что боюсь сделать какую либо ошибку тобишь для меня все должно быть идеально хотя хотелось бы написать еще один трип-репорт.
 
мне жаль этого парня, у него должно было быть великое будущее 445_Dv0cKrT9.png
 
Доброго дня ! А ви не знаєте чому йому дали такий статус ? Просто цікаво.
Та багато за що. Хуйові репорти ( нагадую цей персонаж типу на нейролептиках і його мєф не пре ( з його ж слів) але проби брав і казав що мєф піздатий пре топчик.
Ну і пиздьож на тіп топа. Видалення власних тем коли його носом тикають де він спиздів
 
Та багато за що. Хуйові репорти ( нагадую цей персонаж типу на нейролептиках і його мєф не пре ( з його ж слів) але проби брав і казав що мєф піздатий пре топчик.
Ну і пиздьож на тіп топа. Видалення власних тем коли його носом тикають де він спиздів
Дякую за просвітлення, з тріп репортами я згоден з Вами писав у нього в темі що то був найкращий тріп за весь час але я думаю що люди зрозуміли що то був сарказм)
 
Вот я к примеру боюсь писать трип-репорты потому что боюсь сделать какую либо ошибку тобишь для меня все должно быть идеально хотя хотелось бы написать еще один трип-репорт.
Про дозировки читается интересней :)
 
Назад
Зверху