• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Дайджест від "Першого зрадойобського", ч.4

Так ідіть скидуйте Зєлю, підара Єрмака, зрадника Татарова. Хулі ви сидите,а? Чи пиздіти не мішки тягати ?
 
Так хоть двічі по 25. Окей, влада не справляється, провалила мобілізацію ще в 22 , коли можна було спокійно і по тихому з величезного 6 мільйонного резерву набрати 700к без оцих пакувань в буси. Влада проїбалась з тим, що корупція так само процвітає: закупки на МО , Гринкевичі йобані, бронь «Глово» , буків і ФУТБОЛЬНИХ СУКА КЛУБІВ !!! . Але чомусь простіше всього розказувати як все хуйово, ми всі помрем але при цьому якщо треба вийти на мітинг проти влади чи підписати петицію сказати - «та нет я ебал, я маленький человек»
 
Останнє редагування:
Так хоть двічі по 25. Окей, влада не справляється, провалила мобілізацію ще в 22 , коли можна було спокійно і по тихому з величезного 6 мільйонного резерву набрати 700к без оцих пакувань в буси. Влада проїбалась з тим, що корупція так само процвітає: закупки на МО , Гринкевичі йобані, бронь «Глово» , буків і ФУТБОЛЬНИХ СУКА КЛУБІВ !!! . Простіше всього розказувати як все хуйово, ми всі помрем але при цьому якщо треба вийти на мітинг проти влади чи підписати петицію сказати - «та нет я ебал, я маленький человек»
Screenshot_20240517_002619_Chrome.png
 
Але чомусь простіше всього розказувати як все хуйово, ми всі помрем але при цьому якщо треба вийти на мітинг проти влади чи підписати петицію сказати - «та нет я ебал, я маленький человек»
🇪🇺Україна подала у Раду Європи заяву про частковий відхід від Європейської Конвенції про захист прав і свобод людини, пославшись на обмеження прав людей в Україні у зв'язку з військовим станом

Нагадування: права, що можуть бути обмежені від час правового режиму Воєнного Стану згідно Конституції України:

–Недоторканність житла (стаття 30)
–Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
–Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
–Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
–Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
–Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)

–Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41);
–Право на здобуття освіти і тд.

Але чомусь простіше всього розказувати як все хуйово, ми всі помрем але при цьому якщо треба вийти на мітинг проти влади чи підписати петицію сказати - «та нет я ебал, я маленький человек»
Бля, и тут обычный, белый Мыкола насрал в шаровары, получается.

Митинг? Что в твоём понимании митинг? Обычный мирный протест с табличками, который проводили уже в прошлом году в Киеве и Одессе (знаю точно, видел), чтобы перенаправить деньги со всяких брусчаток напрямую в ЗСУ? И ЧТО? Послушался кто-то?
А на счёт петиций - их много деловых реализовано? Ну вот. Я несколько раз видел, как набирали 25к и их без объяснений озалупливали.

А если ты имеешь ввиду митинг, в плане майдан 3.0, то я сразу вангую что будет. Запроданцы Пинчука и Медведчука, + Приблуда и Адрестович уже стоят с надроченным, как бы по обыденности оперируя популистскими, патриотическими лозунгами — всунуть своё алчное ебальце в корыто и "изнасиловать" страну пуще всей предыдущей нежети.
 
🇪🇺Україна подала у Раду Європи заяву про частковий відхід від Європейської Конвенції про захист прав і свобод людини, пославшись на обмеження прав людей в Україні у зв'язку з військовим станом

Нагадування: права, що можуть бути обмежені від час правового режиму Воєнного Стану згідно Конституції України:

–Недоторканність житла (стаття 30)
–Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
–Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
–Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
–Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
–Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)

–Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41);
–Право на здобуття освіти і тд.


Бля, и тут обычный, белый Мыкола насрал в шаровары, получается.

Митинг? Что в твоём понимании митинг? Обычный мирный протест с табличками, который проводили уже в прошлом году в Киеве и Одессе (знаю точно, видел), чтобы перенаправить деньги со всяких брусчаток напрямую в ЗСУ? И ЧТО? Послушался кто-то?
А на счёт петиций - их много деловых реализовано? Ну вот. Я несколько раз видел, как набирали 25к и их без объяснений озалупливали.

А если ты имеешь ввиду митинг, в плане майдан 3.0, то я сразу вангую что будет. Запроданцы Пинчука и Медведчука, + Приблуда и Адрестович уже стоят с надроченным, как бы по обыденности оперируя популистскими, патриотическими лозунгами — всунуть своё алчное ебальце в корыто и "изнасиловать" страну пуще всей предыдущей нежети.
Мій ти, Зрадойобік 💋
 

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
 
Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
Дякую)
 
Блять,а я ж про всю цю хуйню ще в 19-му розказував.І як тільки побачив з*лю(по зрозумілим причинам блюрю)) на новорічному вітанні по г+г одразу зрозумів що буде балатуватись.Серіальчик про прєпода на вєльчику була звичайна розвідка.Тупий люд купився на таку примітивну шляпу.
 
Блять,а я ж про всю цю хуйню ще в 19-му розказував.І як тільки побачив з*лю(по зрозумілим причинам блюрю)) на новорічному вітанні по г+г одразу зрозумів що буде балатуватись.Серіальчик про прєпода на вєльчику була звичайна розвідка.Тупий люд купився на таку примітивну шляпу.
5c8e7575d6717d07.jpeg
 
все такие удивленные, а чего вы ждали? понятно что стране военные нужны.. в войну...
Повідомлення об'єднано автоматично:

все такие удивленные, а чего вы ждали? понятно что стране военные нужны.. в войну...
 
Назад
Зверху