ПРИЁМЫ МУСОРСКОЙ ПОЧТЫ

эти договорённости всегда были и есть, у меня бывший парень так работал 10+лет. И не только он. Или думаешь, что крыша это как охрана, с оплатой ставки?)
Нет, это чуть не так работает)
Ок, але я не думаю що прям всі магазини співпрацюють і по наказу скидають якось кур'єра чи покупця.
 
Ок, але я не думаю що прям всі магазини співпрацюють і по наказу скидають якось кур'єра чи покупця.
ну основная часть, а шопы с прекурсорами в принципе красные, но их после возврата секты вроде нет тут
 
ебать тут легавых активизировалось,успакаивают народ что типа все нормально,массовых приемов нет ...ага пиздуны
Тут більше пиздаболів, що вже не першій рік пиздять про встановлення якихось сканерів, реальних доказів якого не існує.
Масові прийоми тільки на вулицях від ТЦК😂, а як їхати на роботу, то весь Київ в заторах, так всіх масово мобілізували. Ну і знову масові прийоми, а на форумі як була активність так і залишається.
Маєш на увазі між магазинами і мєнтами є якісь домовленості що вони будуть здавати клієнтів, чи кур'єрів щоб їх не закрили.???
Скільки тобі років?😂
Звісно це не магазини типу TEON з його бадиллям та виручкою 200-400$ в місяць, а серйозні гравці, яких не можливо не помічати, вони мають ділитись або ще якось бути корисними
Сьебали нахуй с этой темы животные
Так що там, вже всіх прийняли масові прийоми? Хто ж тоді на форумі пише, якщо там масові прийоми? І сканер покажеш який там на пошті стоїть?
 
Меня пронесло слава богу
Но стараюсь редко пользоваться
В идеале лучше договориться с отправщиком и доплатить за стелс
 
Чому ти думаєш що вся справа в стелсі?
Ну я имею ввиду для оптовых покупок, он там решает ойойой
Повідомлення об'єднано автоматично:

Тыж 300/500 в корм не завернешь
 
Ну я имею ввиду для оптовых покупок, он там решает ойойой
Повідомлення об'єднано автоматично:

Тыж 300/500 в корм не завернешь
Оптові покупки я б в принципі не робив, а відносно стелсу я думаю він має найменше значення.
Ніхто всіх посилок не відкриває..
З того що читав то пересилали великі партії без стелсу і все норм, а бувало що пересилали з ідеальним стелсом і палили.

Тому думаю є якась окрема інакша стратегія того як вичисляють.

Мабуть є якась програма, яка автоматично прив'язана до всіх пересилок нп і алгоритм того які посилки автоматично підсвічуються для перевірки (хз що там, номери тел, кількість відправок, кількість отримань ітд) а якщо далі перевірка на сканер то стелс без різниці.
 
алгоритм того які посилки автоматично підсвічуються для перевірки (хз що там, номери тел, кількість відправок, кількість отримань ітд) а якщо далі перевірка на сканер то стелс без різниці.
Вообще не отрицаю такое :)
Вполне может быть
Оптові покупки я б в принципі не робив
++ самоубийство
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Оптові покупки я б в принципі не робив, а відносно стелсу я думаю він має найменше значення.
Ніхто всіх посилок не відкриває..
З того що читав то пересилали великі партії без стелсу і все норм, а бувало що пересилали з ідеальним стелсом і палили.

Тому думаю є якась окрема інакша стратегія того як вичисляють.

Мабуть є якась програма, яка автоматично прив'язана до всіх пересилок нп і алгоритм того які посилки автоматично підсвічуються для перевірки (хз що там, номери тел, кількість відправок, кількість отримань ітд) а якщо далі перевірка на сканер то стелс без різниці.
Может быть... что вот новозареганый ак, отправляет сразу 5+ посылок, и их автоматически переносит на проверку.
 
Покупайте у цыган
 
принимают и будутронимать
 
ну основная часть, а шопы с прекурсорами в принципе красные, но их после возврата секты вроде нет тут
Та ладно , а макондо или как его ? Где сортов спайса как ассортимент кофе-шопа ?:)
 
Интересно а возмождно что би при заказе на поштомат МП за доставку оплачивал сразу шоп?
 
Назад
Зверху